Manta Multimedia Sp. z o.o

Firma Manta* Multimedia Sp. z o.o. od 1997 roku jest liderem na polskim rynku sprzętu multimedialnego i RTV, oraz akcesoriów komputerowych klasy Common. Powstała z pasji i fascynacji młodych ludzi światem komputerów, gier i wirtualnej rzeczywistości świata Internetu. To właśnie oni są jej siłą i potencjałem rynkowym. Poprzez wkład twórczej myśli, entuzjazmu i własnych doświadczeń jako komputerowych zapaleńców, tworzą sprzęt dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.
Misją firmy Manta Multimedia to zapewnienie rozrywki i komfortu zabawy dającej jak najwięcej satysfakcji. Bogata oferta produktów firmy, zapewnia olbrzymi wybór nowatorskich rozwiązań najwyższej jakości, który jest wciąż poszerzany o nowe udoskonalone i innowacyjne pozycje. Wsłuchując się w sugestie klientów, którzy mogą je wyrażać na forum dyskusyjnym naszej strony internetowej, szybko reagujemy na życzenia klientów.
Manta Multimedia dystrybuuje swoje produkty w szerokiej sieci punktów sprzedaży detalicznej i hurtowej na terenie całego kraju, a także poprzez sklep internetowy, który można odwiedzić na firmowej stronie www. Ponadto, w trosce o klienta, zapewnia pomoc użytkownikom i usługi posprzedażowe w serwisach na terenie całej Polski.

*MANTA - olbrzymia płaszczka o wadze 1,5 tony, jajożyworodna z wystającymi płetwami głowowymi podobnymi do rogów, żyjąca w morzach tropikalnych, wyskakująca często nad powierzchnię wody; DIABEŁ MORSKI.
Adres:
ul. Matuszewska 14 bud.4
03-876 Warszawa

tel: +48 22 332 34 50
fax: +48 22 332 34 60
blog comments powered by Disqus