Konkurs z linią produktów Kaspersky Lab 2017


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 17 listopada 2016 do 6 grudnia 2016

Zapraszamy do udziału w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i firmę Kaspersky Lab
z okazji premiery nowych produktów z linii 2017!

Konkurs będzie trwał od 17 listopada do 6 grudnia 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należy prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila na ten adres  wysłać je do nas.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które udzielą wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie będzie oprogramowanie firmy Kaspersky Lab z najnowszych linii przygotowanych na 2017 rok!

Kaspersky Lab prezentuje nowe wersje swoich flagowych rozwiązań bezpieczeństwa z linii 2017: Kaspersky Total Security – multi-device, Kaspersky Internet Security – multi-device oraz Kaspersky Anti-Virus, które oferują użytkownikom dodatkowe możliwości w zakresie zarządzania ochroną internetową oraz bezpieczeństwa danych.

W tym roku w produktach firmy Kaspersky Lab dla systemu Windows zintegrowano kilka nowych funkcji. Teraz z pomocą funkcji Bezpieczne połączenie użytkownicy mogą chronić swoje dane przed przechwyceniem podczas niezabezpieczonego połączenia z internetem. Ponadto mogą również łatać potencjalne „dziury” w zabezpieczeniach swoich urządzeń przy użyciu narzędzi Aktualizacja oprogramowania i Usuwanie zbędnego oprogramowania.

Bezpieczne połączenie

Funkcja Bezpieczne połączenie, poprzez szyfrowanie wszystkich danych wysyłanych i otrzymywanych za pośrednictwem komunikacji sieciowej, pozwala użytkownikom na bezpieczne łączenie się z internetem. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania operacji finansowych, autoryzacji na stronach internetowych oraz przesyłania poufnych informacji, ponieważ w takich przypadkach przechwycenie ruchu danych przez niepowołaną osobę może narazić użytkowników na poważne straty (na przykład finansowe).

Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas podróżowania, ponieważ coraz więcej osób łączy się z niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi, aby nawet z dala od domu pozostać w kontakcie z bliskimi i znajomymi. Z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab wynika, że co piąty użytkownik (18%) padł ofiarą cyberprzestępców podczas podróży. Nie jest to niespodzianką, zważywszy na to, że tyle samo podróżujących nie podejmuje żadnych działań, aby zapewnić sobie ochronę online.

Bezpieczne połączenie stanowi obecnie ważny element bezpieczeństwa podczas łączenia się z publiczną siecią Wi-Fi. Moduł ten może zostać uruchomiony z głównego okna aplikacji Kaspersky Internet Security oraz Kaspersky Total Security. Może zostać również aktywowany automatycznie, gdy urządzenie jest połączone z publiczną siecią Wi-Fi lub gdy użytkownik podaje poufne informacje online, np. w serwisach bankowości internetowej, sklepach internetowych, systemach płatności, poczcie e-mail, na portalach społecznościowych itd.

Pamiętajcie by podać w listach z odpowiedziami swoje dane, numer telefonu i korespondencyjny adres pocztowy.

Laureaci zostaną ogłoszeni po 6 grudnia 2016 roku na łamach naszego serwisu, a nagrody zostaną przesłane do zwycięzców kurierem zaraz po ogłoszeniu wyników.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe to odpowiedź na pytania:

  1. Ile nowych produktów przygotowano w lini 2017?
  2. Ile procent podróżujących, według badania Kaspersky Lab, łączy się z niezabezpieczonymi, darmowymi publicznymi sieciami Wi-Fi (np. na terminalach lotniskowych, w hotelach, kawiarniach i restauracjach)?
  3. Którymi z produktów Kaspersky Lab linii 2017 możesz zabezpieczyć komputer PC, komputer Mac, smartfon/tablet z Androidem?:

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
(do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a) :

Numer telefonu kontaktowy (bardzo ważne - dla kuriera!):

Wpisz swój kontaktowy adres e-mail :

UWAGA: Jeżeli formularz nie działa prawidłowo wyślij odpowiedź na ten adres  mailowy.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus