Rok 2011 w Gildii Technologii

Autor: Girwan
31 grudnia 2011

Wspólnie z producentami i dystrybutorami sprzętu elektronicznego podsumowaliśmy już rok 2011. Przedstawiciele różnych firm wypowiedzieli się również na temat planów na nowy, nadchodzący rok. Czas, więc również na nas.

2011 był dla nas rokiem odnowy. Po okresie zastoju Gildia Technologii znów zaczęła „pracę”, czego efektem są zarówno informacje pojawiające się u nas, jak i zmiany zachodzące na samej stronie. Zmieniliśmy wygląd witryny, która nawiązując do innych strona nazego portalu stała się teraz bardziej nowoczesna i „przyjazna”. Uruchomiliśmy komentarze, dzięki czemu możecie się z nami komunikować i wyrażać własne opinie na temat zamieszczanych informacji. Rozbudowaliśmy naszą bazę sprzętową o nowe działy i chociaż nie nadążamy z jej aktualizacją, to już możecie tam znaleźć sporo informacji o najnowszych produktach. Rozpoczęliśmy przyznawanie naszego wyróżnienia – Złotego Smoka Technologii. Możecie być pewni, że urządzenie, które otrzymało naszego Smoka, jest godne zainteresowania. 
 
 
Nawiązaliśmy współpracę ze sporą liczbą producentów i dystrybutorów, którzy za naszym pośrednictwem informowali Was o swoich nowościach. Chciałbym im od razu podziękować, za udostępnione do testów, jak i przekazane na cele konkursowe urządzenia. Dziękuję również tym, którzy nie bali się narazić przekazanych urządzeń na uszkodzenia podczas naszych „niezwyczajnych” testów. Przypomnę tutaj, że rzucaliśmy, biliśmy młotkami, i zalewaliśmy wodą niektóre akcesoria, przy których producenci twierdzili, że wytrzymają takie działania. Wszystko po to, by pokazać Wam, czy faktycznie można zaufać konstruktorom, czy zachwalające sprzęt informacje to czysty marketing.
 
Ponieważ koniec roku to również czas przedstawiania różnych cyferek, więc i my nie omieszkamy ich zamieścić. W ciągu 2011 roku:
  • zamieściliśmy ponad 1500 newsów
  • przedstawiliśmy testy i recenzje 88 urządzeń
  • zorganizowaliśmy 14 konkursów
  • pojawiły się pierwsze, krótkie filmy prezentujący sprzęt poddawany testom.

Czy to dużo, czy to mało? Biorąc pod uwagę nasz skromny zespół, uważam jest to całkiem dobry wynik. 

A co planujemy na rok 2012? Przede wszystkim jeszcze większą liczbą newsów i konkursów. Chcemy również położyć większy nacisk na rozbudowę bazy, tak byście mogli w niej znaleźć informacje o każdym interesującym Was produkcie. Wiąże się to z rozbudową naszego zespołu redakcyjnego, tak więc mam nadzieję, że w kolejnym roku na naszych łamach spotkacie nowych ludzi, którzy będą przedstawiać Wam nowe rzeczy, również z nowego punktu widzenia. Chcemy również zamieścić większą ilość artykułów publicystycznych, które przybliżą Wam nie tyle konkretny sprzęt, co określone zagadnienie. Chętnie oczywiście wysłuchamy Waszych komentarzy, co chcielibyście jeszcze u nas znaleźć.
 
Na koniec pozostaje mi w imieniu całego naszego zespołu życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i dobrej zabawy Sylwestrowej.


blog comments powered by Disqus