Redakcja Gildii Technologii


Techno.gildia.pl nie jest zwyczajnym serwisem o nowościach sprzętowych, elektronicznych etc. Zacznijmy od tego, że staramy się pisać o wszystkich nowościach, które pojawiają się na całym świecie. Raz napiszemy o pralce na słońce, innym razem skupimy się na wybraniu najlepszego programu antywirusowego. W przeciwieństwie do innych stron – staramy się nie prowadzić naszego serwisu w sposób monotematyczny. Chcemy, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie – zarówno osoby interesujące się gadżetami, jak i te, które wolą bardziej skomplikowane urządzenia, np.: karty graficzne, procesory. 

Tak zróżnicowana tematyka wymaga oczywiście odpowiedniej redakcji, z którą możecie zapoznać się poniżej. Właśnie Ci ludzie poświęcają codziennie po kilka godzin (między: pracą, szkołą, żoną, kochanką lub kreskówkami), aby dostarczyć Wam najświeższych informacji.

Jeżeli chcielibyście pomóc Nam w tej ciężkiej pracy, to zawsze możecie napisać e-maila na adres koordynatora działu. Przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałby do Nas pisać oraz publikujemy teksty/informacje od czytelników.
 blog comments powered by Disqus